You are currently viewing Busola Young

Busola Young

Busola Young powraca w III edycji! Zapraszamy do Warszawy i Szczecina. Odświeżając formułę – czekają na was liczne spotkania z inspirującymi gośćmi, warsztaty i tutoring. Sprawdź dokładny plan spotkań w Twoim mieście (Warszawa i Szczecin). Spotkania będą odbywać się w cyklu:

#CzłowiekZPasją, czyli spotkania z ludźmi, którzy z własnych zainteresowań stworzyli projekt na życie. Menadżerowie dużych i małych film, inżynierowie i inni… Specjaliści w swoich dziedzinach w interakcji z uczestnikami opowiedzą o swojej ścieżce zawodowej. Zdradzą sekrety swojego sukcesu i podzielą się pasją, a także wartościami, które stanowiły ich Busolę przy wyborze studiów i zawodu.

#Stoliki – spotkania stolikowe – okazja do poznania absolwentów oraz studentów różnych kierunków studiów;

#CzasNaWarsztat, to spotkania, które przełożą się na pogłębienie umiejętności miękkich ułatwiających start na studiach i wzmocnią różnorodne kompetencje, a także pozwolą nam się bliżej poznać. 

Warsztaty będą prowadzone przez wykwalifikowanego psychologa, coacha, trenera warsztatów i szkoleń. To wiedza przekazana w przystępny sposób, którą od razu można wykorzystać w praktyce.

Każdy warsztat ma na celu zmianę postaw, nauki samodzielności, odpowiedzialności, pogłębienia samoświadomości, zbudowania lub umocnienia poczucia własnej wartości. Każdy warsztat ma swój temat przewodni nawiązujący do ogólnego tematu spotkania.

#Tutoring – forma spotkań, towarzyszenia dziewczynie na drodze do wyboru kierunku studiów. Tutor to osoba, która poprzez szereg ćwiczeń i narzędzi będzie towarzyszyć w procesie poznawania siebie, swoich mocnych i słabych stron, co pomoże bardziej świadomie wybrać kierunek studiów. 

Spotkania i terminy: 

https://www.facebook.com/busolayoung